Projektowanie

Każdy z projektów rozpoczynamy od szczegółowego zapoznania się z indywidualnymi potrzebami kontrahenta. Na podstawie wytycznych oraz w ścisłej współpracy rozpoczynamy prace projektowe w oprogramowaniu CAx (CAD/CAM/CAE) dzięki któremu możemy wykonać analizę ruchu i symulację działania oraz przygotować prototyp.

Więcej

Linie przemysłowe

Konstruowanie, budowa i serwis automatycznych linii technologicznych jest jednym z trzonów naszej działalności. Kadra inżynierska posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i uruchamianiu kompletnych procesów produkcyjnych. Maszyny zadaniowe wykonujemy według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szczególne miejsce zajmują kompletne linie do cięcia blach na taśmy i arkusze.

Więcej

Automatyzacja

Robotyzacja i automatyzacja systemów wytwarzania to zyskujący na popularności kierunek rozwoju firm produkcyjnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie w tym obszarze, otrzymujecie Państwo w jednym miejscu kompleksowe wsparcie w pełnym zakresie od projektu do wykonania – posadowienie stanowisk automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Więcej

Programowanie PLC

Wykonujemy systemy sterowania z wykorzystaniem standardowych sterowników PLC oraz rozproszone systemy sterowania z wykorzystaniem dedykowanych sterowników PCS. Oferujemy usługi zarówno modernizacji starych układów sterowania jak i tworzenie nowych

Więcej