Linie przemysłowe

Istotnym trzonem działalności firmy Polaris Engineering są linie produkcyjne w zakresie projektowania, budowy, modernizacji mechanicznej i funkcjonalnej. Doświadczenie poparte licznymi wdrożeniami pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb produkcyjnych i ukierunkowany na realizację Państwa wymogów i oczekiwań.

Służymy wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym rozeznaniem w najnowszych trendach i dostępnych technologiach. Zastosowane środki zawsze dopasowujemy do indywidualnych wymogów naszych partnerów biznesowych, aby kompleksowo dopasować działania do potrzeb każdego klienta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podejmujemy się realizacji projektów modernizacji istniejących instalacji. Najczęściej oczekiwane przez naszych Klientów jest zaprojektowanie i wdrożenie nowej linii produkcyjnej oraz modernizacja funkcjonalna i mechaniczna polegająca na dostosowaniu istniejącej już linii produkcyjnej do nowych wymogów produkcyjnych.
Realizując każdy projekt stosujemy wyłącznie najnowsze technologie oraz kładziemy szczególny nacisk na pełną automatyzację zgodnie z Państwa oczekiwaniami.